Група UNIMOT підписала лист про наміри з новим членом AVIA INTERNATIONAL в Польщі

Aug 26, 2021 | Новини

Група UNIMOT, яка представила на польському ринку АЗС бренд AVIA, підписала лист про наміри з групою Pieprzyk – новим членом Асоціації AVIA INTERNATIONAL. Лист передбачає ініціювання переговорів, спрямованих на вироблення напрямків і моделі співпраці польських операторів мережі AVIA. Завдяки розширенню числа членів AVIA INTERNATIONAL мережа АЗС, що функціонують під польським брендом AVIA, зросте до більш ніж 140. По всій Європі під цим брендом на даний час працює близько 3200 станцій, що належать 90 членам Асоціації.

AVIA INTERNATIONAL функціонує по всій Європі на основі кооперації незалежних підприємств, до яких відносяться автозаправні станції під тим же брендом, а також підприємств, що здійснюють діяльність в енергетичному секторі. У Німеччині, де працює найбільше, майже 900 станцій AVIA, ми маємо 32 члена Асоціації, в Швейцарії 600 станцій AVIA належить 10 членам AVIA INTERNATIONAL, в свою чергу, в Іспанії багато власників АЗС об’єдналися і як один член Асоціації володіють в цілому 200 станціями. У кожній з країн, де ми присутні, модель співпраці відрізняється, проте скрізь нам вдається успішно використовувати силу бренду AVIA в створенні позицій місцевих компаній. Я переконаний, що так буде і в Польщі, тому я дуже радий, що до числа власників станцій AVIA приєднується ще одна польська компанія — Група Pieprzyk — говорить Маріо Toнiнi, виконавчий директор компанії AVIA International.

Після приєднання групи Pieprzyk до АВІА INTERANTIONAL, група UNIMOT підписала з новим членом асоціації лист про наміри, який передбачає ініціювання переговорів про можливі сфери і моделі співпраці Операторів AVIA в Польщі. Всі рішення, які в кінцевому підсумку є результатом цих домовленостей, будуть прийматися після отримання корпоративної згоди і, при необхідності, нормативних угод.
Як група UNIMOT, ми ввели на польський ринок мережу AVIA і розвиваємо її з 2016 року, з моменту приєднання до AVIA INTERNATIONAL. Ми раді, що в число членів Асоціації, тим самим операторів станцій під брендом AVIA, входить ще одна польська компанія. Це, безумовно, позитивно вплине на впізнаваність бренду серед клієнтів, і це призведе до успіху кожного власника станції AVIA. За зразком інших європейських країн ми будемо спільно шукати горизонти співпраці, які, сподіваюся, оцінять як наші клієнти, так і інвестори — говорить Адам Сікорський, голова правління UNIMOT.

Група UNIMOT, діюча на польському ринку більше 25 років, досі була єдиним оператором станції AVIA в Польщі. На даний момент вона володіє 65 станціями цієї марки, А до кінця 2023 року, згідно прийнятої стратегії розвитку, має намір розширити мережу своїх станцій приблизно до 200 об’єктів. Нові АЗС AVIA, що належать до Групи UNIMOT, починаючи з 2020 р. оснащені згідно з авторською, сучасною концепцію Eat&Go – це поєднання мінімалізму, модні кольори, тенденції розвитку ринку і ергономіки сучасного магазину типу convenience(Крамниця зручності).

9 червня 2021 року до числа членів AVIA INTERNATIONAL приєдналася також Група Pieprzyk, завдяки чому 80 АЗС, що входять в цю групу, перетворяться на станції марки AVIA. Історія компанії почалася в 1989 р., а перша АЗС Групи Pieprzyk почала функціонувати в 1993 році. Свою мережу група Pieprzyk розвиває, перш за все, в західній і центральній Польщі.
Вступ до Асоціації AVIA INTERNATIONAL відкриває нові можливості в розвитку нашої мережі під сильним європейським брендом, одночасно посилюючи мережу AVIA. Далі, як Група Pieprzyk, ми будемо володіти цими станціями і будемо продовжувати працювати з нашими постачальниками палива і продуктів. У той же час ми зможемо скористатися досвідом, розробленим найбільшими європейськими операторами АЗС, і поділитися своїми рішеннями. Всі клієнти, які довіряють нам до цих пір і цінують нашу майже 30-річну історію в галузі, безумовно, дуже легко впізнають станції, що належать нам, так як логотип Групи Pieprzyk буде відображатися поруч з логотипом AVIA на ціновому пілоні. Бренд AVIA – це нова глава в історії Групи Pieprzyk, і я впевнений, що від цієї співпраці виграють в першу чергу наші клієнти, — говорить Антоній Пєпшик, засновник Групи Pieprzyk.

Бренд AVIA був створений в Швейцарії в 1927 році в результаті об’єднання сил декількох незалежних імпортерів нафти. На даний час AVIA INTERNATIONAL об’єднує понад 90 компаній з 15 країн Європи і управляє мережею з 3200 станцій, тим самим займаючи сьоме місце за кількістю АЗС в Європі. AVIA популярна в таких країнах, як Швейцарія, Німеччина, Франція, Австрія, Нідерланди та Іспанія. Під брендом AVIA в Європі також пропонуються інші продукти, такі як: масла і мастила, природний газ, зріджений газ, мазут і електрична енергія.

Про групу UNIMOT:
Група UNIMOT, яка розвиває мережу станцій AVIA, є лідером серед незалежних імпортерів рідкого і газового палива до Польщі. З грудня 2016 року компанія належить до асоціації AVIA International, завдяки чому вона отримала право будувати та розвивати мережу АЗС AVIA в Польщі та Україні. UNIMOT S. A. має більш ніж 25-річний досвід роботи на паливному ринку, спеціалізується на оптовому продажі дизельного палива і дистрибуції інших видів рідкого палива, як в країні, так і за її межами. Компанія також займається розвитком сегменту фотовольтаїки та інвестує в інші галузі відновлюваної енергетики. Компанія котирується на головному ринку фондової біржі.

Polecamy również

AVIA. Великий плюс на вашому шляху

AVIA. Великий плюс на вашому шляху

"Великий плюс на вашому шляху" - це найсучасніше гасло для просування мережі автозаправних станцій AVIA. Поруч з швейцарським корінням, саме висока...

UNIMOT І AVIA ЗНОВУ З ТИТУЛОМ SUPERBRANDS

UNIMOT І AVIA ЗНОВУ З ТИТУЛОМ SUPERBRANDS

В черговий раз, Організація Superbrands створила найсильніші бренди, які користуються визнанням і репутацією в різних галузях. До числа лауреатів...