Рідкі палива

Рідкі палива

Рідкі палива доступні в нашій пропозиції характеризується зниженою кількістю забруднень та найвищими експлуатаційними параметрами. Ми пропонуємо: дизельне паливо (ДП), дизельне масло преміум класу (ДП преміум), бензин (неетильовані Eurosuper 95 та Super Plus 98). Ми пропонуємо продукцію найвищої якості та привабливі ціни.

95

95 Ви хочете захистити свій двигун і паливну систему від корозії та фізичного зносу? Виберіть бензин 95. Наше паливо запобігає утворенню нових відкладень і видаляє деякі старі, сприяє зменшенню витрати палива. 95 бензин рекомендується для використання у всіх типах двигунів з іскровим запалюванням, незалежно від пробігу автомобіля або використаних конструктивних рішень.

98

98 Відчуйте динаміку вашого автомобіля та його найбільшу потужність. У бензині 98 ми використовували найсучасніші технології виробництва та добавки для очищення сучасного покоління, які покращують умови роботи двигуна. Паливо призначене для бензинових двигунів з іскровим запалюванням, конструкція яких дозволяє використовувати неетилований бензин та для живлення двигунів автомобілів, оснащених каталізаторами.

ON Diesel

ON Diesel Чи ви очікуєте хороших характеристик та надійності від вашого дизеля за будь -яких обставин? ON Diesel є паливом, призначеним для роботи двигуна в різних погодних умовах і зі змінним навантаженням. ON Diesel позитивно впливає на термін служби двигуна, підвищуючи механічну тривалість його вузлів. Паливо особливо рекомендується для двигунів із системою Common-Rail.

Gold Diesel

Gold Diesel Ви шукаєте паливо, яке змушує двигун працювати тихіше? Спеціальна добавка, яка використовується в AVIA Diesel Gold, покращує змащувальні та детергентні властивості та збільшує цетанове число. Результатом більш високого цетанового числа є тихіша робота двигуна та легший запуск. Паливо AVIA Diesel Gold є екологічно чистим, оскільки зменшує частку твердих частинок у вихлопних газах. AVIA Diesel Gold призначений для дизельних автомобілів.

AdBlue

AdBlue AdBlue є засобом, що зменшує шкідливі вихлопні частинки. Він використовується в дизельних двигунах останнього покоління. AdBlue розкладає шкідливі для навколишнього середовища оксиди азоту. Він нетоксичний, без запаху, кольору, безпечний для навколишнього середовища та екологічно чистий.

LPG

ЗНГ Насолоджуйтесь незмінною продуктивністю в будь -яких умовах та меншими витратами на паливо. Заправляйте ЗНГ на станціях AVIA. Завдяки ЗНГ двигун вашого автомобіля стає тихішим, а строк його служби збільшується. Автогаз зменшує забруднення повітря та гарантує менші експлуатаційні витрати автомобіля. Продукт, який ми пропонуємо, відповідає стандарту PN-EN 589..

ІНШІ ПРОДУКТИ