AVIA. Великий плюс на вашому шляху

Aug 26, 2021 | Новини

“Великий плюс на вашому шляху” – це найсучасніше гасло для просування мережі автозаправних станцій AVIA. Поруч з швейцарським корінням, саме висока якість палива, доступні ціни і ароматна кава складають згаданий плюс. Плюс для водіїв.

AVIA – це європейська мережа АЗС, відома у всьому світі. Про її міць свідчить безперервний розвиток. AVIA на даний час налічує близько 3200 АЗС в 15 країнах Європи. В Україні під вивіскою AVIA працюють 13 пунктів. Їх кількість зростає.

Великий плюс швейцарськім корінням.

Історія бренду сягає 1927 року. У Швейцарії в результаті злиття декількох незалежних імпортерів нафти була створена АВІА. Лейтмотивом творців бізнесу було збереження незалежності окремих компаній, що безпосередньо призвело до збагачення пропозиції для клієнтів і зміцненню ділових позицій афілійованих імпортерів. Ця модель була успішно застосована в інших європейських країнах – у 1960 році була створена міжнародна асоціація AVIA International, яка почала пропонувати товари та послуги багатьох компаній під однією загальною маркою AVIA.

Великий плюс за високу якість палива за гарною ціною

Оператором мережі АЗС АВІА в Польщі та Україні є UNIMOT S. A, лідер серед незалежних імпортерів рідкого і газового палива. З грудня 2016 року компанія входить до Асоціації AVIA International, завдяки чому отримала право на будівництво та розвиток мережі АЗС AVIA на території Польщі та України. UNIMOT S. A. має більш ніж 25-річний досвід роботи на паливному ринку, спеціалізується на оптовому продажі дизельного палива і дистрибуції інших видів рідкого палива, як в країни, так і за її межами. Досконало знає і розуміє специфіку функціонування АЗС, тому поставляє продукцію найвищої якості. Паливо характеризується мінімальною кількістю забруднюючих речовин і найвищими експлуатаційними характеристиками.

AVIA завойовує симпатію водіїв завдяки конкурентній пропозиції – як з точки зору цін на паливо, так і якості продукції та послуг, доступних на станціях.

Polecamy również

UNIMOT І AVIA ЗНОВУ З ТИТУЛОМ SUPERBRANDS

UNIMOT І AVIA ЗНОВУ З ТИТУЛОМ SUPERBRANDS

В черговий раз, Організація Superbrands створила найсильніші бренди, які користуються визнанням і репутацією в різних галузях. До числа лауреатів...