UNIMOT І AVIA ЗНОВУ З ТИТУЛОМ SUPERBRANDS

Aug 26, 2021 | Новини

В черговий раз, Організація Superbrands створила найсильніші бренди, які користуються визнанням і репутацією в різних галузях. До числа лауреатів цього року знову приєдналася група UNIMOT разом з брендом AVIA. Обидва бренді були удостоєні звання Business Superbrands 2021 в категорії паливо, сировина, енергетика.

Superbrands – незалежна організація, що діє з 1994 року. Її основною метою є просування ідеї брендингу через ідентифікування, нагородження та презентацію тематичних досліджень брендів, які завдяки представленим цінностям і унікальним перевагам, які вони пропонують споживачам, досягли ринковий успіх. Лауреатами титулу Business Superbrands 2021 є бренди, які користуються найбільшим визнанням і репутацією, а також мають численні успіхи на національній та міжнародній арені в різних галузях. Лауреатів обирають експерти з Конфедерації “Левіафан”.

“Присудження премії Superbrands ще раз є для нас не тільки нагородою, але і великою сатисфакцією і підтвердженням того, що дії і зміни, які ми робимо, помітні. Ми розвиваємося, послідовно впроваджуємо нову маркетингову стратегію, виводимо на ринок нову гастрономічну концепцію, під якою розвиваємо власний бренд, послідовно відкриваємо нові станції, впроваджуємо нові продукти. Присудження нам звання Business Superbrands 2021 показує, що прийнята стратегія здає іспит на вищому рівні”, – говорить Агнєшка Бобрукєвіч, директор з маркетингу UNIMOT S. A.

Фінальна церемонія цього року, під час якої будуть вручені нагороди Superbrands, відбудеться в листопаді в готелі Sheraton у Варшаві. На церемонії будуть присутні представники ділового світу, маркетингу, культури і шоу-бізнесу.

Про групу UNIMOT:
Група UNIMOT, яка розвиває мережу станцій AVIA, є лідером серед незалежних імпортерів рідкого і газового палива до Польщі. З грудня 2016 року компанія входить до Асоціації AVIA International, завдяки чому отримала право на будівництво та розвиток мережі АЗС AVIA на території Польщі та України. UNIMOT S. A. має більш ніж 25-річний досвід роботи на паливному ринку, спеціалізується на оптовому продажі дизельного палива і дистрибуції інших видів рідкого палива, як в країни, так і за її межами. Компанія також займається розвитком сегменту фотовольтаїки та інвестує в інші галузі відновлюваної енергетики. Компанія котирується на основному ринку фонд

Polecamy również

AVIA. Великий плюс на вашому шляху

AVIA. Великий плюс на вашому шляху

"Великий плюс на вашому шляху" - це найсучасніше гасло для просування мережі автозаправних станцій AVIA. Поруч з швейцарським корінням, саме висока...